Skip to main content

Išskirtiniai aiškinamieji
video Jūsų verslui

Aiškinamasis video – efektyvus marketingo įrankis, kurio tikslas per kelias minutes atskleisti Jūsų verslo esmę. Patrauklus pasakojimo būdas, apgalvoti vizualiniai sprendimai, konkretumas ir aiškumas ne tik akimirksniu patraukia lankytojų dėmesį, bet ir priverčia juos atlikti norimą veiksmą bei palieka ilgalaikį įspūdį.

Kodėl tokie video veikia?

Pagrindinis aiškinamojo video tikslas – užmegzti ryšį tarp įmonės ir kliento. Užuot apkraunant klientus dideliais informacijos kiekiais, tokio pobūdžio video tampa puikiu įrankiu, norint informaciją ir pagrindinę žinutę perduoti glaustai, aiškiai ir įtraukiančiai. Toks informacijos pateikimo būdas, apjungtas su įspūdinga grafika, leidžia pasiekti norimų tikslų.

Žingsnis po žingsnio

Projekto eiga: kaip tai vyksta?

Mes visada dirbame sistemingai ir nuosekliai. Net smulkiausiai detalei skiriame visą savo dėmesį – siekiame, kad kiekviename projekto įgyvendinimo etape būtų išlaikomi aukščiausi kokybės standartai. Esame perfekcionistai, tad stengiamės, kad kiekviena užduotis būtų atlikta tobulai. Projektus skaidome etapais, taip įtraukdami klientus į procesą ir užtikrindami sėkmingą projekto eigą.

Daugiau
Laikas

Kiek laiko užtrunka sukurti tokį video?

Sukurti aukštos kokybės video gali užtrukti nuo 2 iki 16 savaičių. Tačiau esame lankstūs – atsižvelgiame į greitai besikeičiančią rinką ir jos diktuojamus terminus.

Kainos

Kiek tai kainuoja?

Nustatant tokio tipo video sukūrimo kainą atsižvelgiama į keletą aspektų – video stilistiką, jo trukmę ir skubumą. Kiekvienas video yra unikalus ir kuriamas tik Jums. Nedvejodami susisiekite su mumis – aptarsime Jūsų poreikius ir bendradarbiavimo galimybes.

Susisiekite

Kodėl rinktis mus?

Mūsų užduotis – perduoti Jūsų prekės ženklo esmę, tad pirmiausia siekiame ją suprasti ir patys. Todėl nuolatinė komunikacija ir bendravimas su klientu yra mūsų prioritetas. Jums niekada nereikės laukti atnaujinimų ar teirautis dėl projekto progreso – mūsų projektų vadovai įtraukia klientus kiekviename projekto sąlyčio taške ir užtikrina efektyvią komunikaciją.

Unikalios iliustracijos

Kaip ir skirtingi verslai, taip ir aiškinamieji video – jie privalo būti unikalūs. Galite būti tikri – sukursime video, kuris geriausiai atitiks Jūsų verslo poreikius. Mes dirbame nepailsdami tam, kad Jūsų prekės ženklas būtų pastebėtas.

Patyrusių profesionalų komanda

Nesvarbu, ar tai scenarijaus rašymas, ar įgarsinimo paslaugos, ar iliustracijų piešimas, kiekviename video kūrimo etape dirba savo srities profesionalai. Mes tikime, kad kiekvienas mūsų klientas vertas aukščiausios kokybės.

Prieinamos kainos

Ilgametė patirtis kuriant aiškinamuosius video bei profesionalų komanda leidžia minimaliai sumažinti gamybos kaštus, išlaikant aukščiausius gamybos standartus. Mūsų kuriami video yra efektyvūs rinkodaros sprendimai, kurie verti kiekvieno investuoto cento.

Terminai

Laikas – sunkiai įkainojama vertybė, ypatingai rinkodaros pasaulyje. Mūsų komanda puikiai supranta, su kokiomis problemomis galima susidurti, jeigu projekto įgyvendinimas vėluoja. Punktualumas yra labai svarbus mūsų darbo etikai – mums svarbi kiekviena sekundė.

D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai

Man reikalingas aiškinamasis video. Nuo ko pradėti?

Jeigu Jūsų įmonei reikalingas aiškinamasis video, Jūs atsidūrėte tinkamoje vietoje! Kviečiame pokalbiui, kurio metu, pirmiausia, aptarsime Jūsų tikslus ir poreikius. Turint šią informaciją, mūsų komanda pateikts Jums projekto sąmatą. Po sąmatos patvirtinimo, pasirašoma Vaizdo paslaugų pirkimo sutartis. Galiausiai, atlikus avansinį mokėjimą, pradedami darbai. Viso projekto metu su Jumis bendrauja už projekto įgyvendinimą atsakingas projektų vadovas.

 

Kaip išsirinkti kokio stiliaus aiškinamasis video tinka mano prekės ženklui?

Aukštos kokybės aiškinamieji video gali lengvai padidinti konversijų rodiklius net 80 procentų. Atsižvelgdama į tai, mūsų įmonė siūlo skirtingos stilistikos ir tipų video. Kiekvienas iš jų yra specialiai pritaikytas pasiekti tam tikrą auditoriją ir reklamuoti bet kokios specifikos verslą. Jeigu Jums reikalingas video, kuris aiškiai supažindina pragmatišką vartotoją su svarbiausiais Jūsų verslo aspektais, ekrano vaizdo įrašymo „screencast“ tipo video yra puikus pasirinkimas. Tuo tarpu, jeigu žinutę ir informaciją norite perteikti linksmai ir su humoru, siūlome rinktis animacinį video. Video grafika ar baltosios lentos „whiteboard“ tipo animacija puikiai tinka norint paaiškinti sudėtingas sąvokas paprastu ir patraukliu būdu. Kad ir kokie bebūtų Jūsų verslo tikslai, mes turime sprendimus, lydinčius į sėkmę.

Kiek laiko užtrunka sukurti tokį video?

Aiškinamojo video gamyba įprastai užtrunka nuo 4 iki 5 savaičių, peržiūros procesas taip pat gali tiek užtrukti. Vis dėlto, tai tik apytikslis trukmės įvertinimas – kiekvienas video yra unikalus ir skirtingas, tad gamybos trukmė, kaip ir klientų poreikiai, gali skirtis.

Ar galite papasakoti daugiau apie savo įmonę?

Esame jaunų, darbui atsidavusių ir jį aistringai mylinčių specialistų komanda, dirbanti nedidelėje Šiaurės Europos šalyje. Mūsų projektų vadovai turi ilgametes kūrybinių komandų valdymo ir video gamybos patirtis, tad galime garantuoti kokybišką galutinį rezultatą. Mūsų iliustratoriai, programuotojai, įgarsinimo paslaugų specialistai ir scenaristai dirba nepailsdami, kad klientai būtų patenkinti. Esame įsitikinę, kad kiekviename mūsų sukurtame video, atsispindi mūsų entuziazmas.

Kodėl turėčiau rinktis Explainers.lt?

Mūsų įmonė didžiuojasi tuo, ką daro, ir šis pasididžiavimas, kurį jaučiame, yra tikrai ne veltui. Mes padėjome daugeliui verslų perduoti žinią ir papasakoti apie save jų tikslinėms auditorijoms. Mūsų teikiamos paslaugos duoda realių ir apčiuopiamų rezultatų – verslams, su kuriais dirbome, pavyko sudaryti teigiamą įspūdį apie save ir padidinti pardavimus. Tikime, kad klientų sėkmė yra geriausias argumentas darbui su mūsų komanda.

Kokios stilistikos aiškinamuosius video Jūsų įmonė gali sukurti?

 

Mes galime prisitaikyti prie kiekvieno kliento unikalių reikalavimų ir poreikių, tad galime pasiūlyti platų aiškinamųjų video pasirinkimą. Mūsų talentingi iliustratoriai ir animatoriai geba dirbti įvairiomis technikomis, tokiomis kaip baltosios lentos „whiteboard“ tipo animacija ar animacija su personažais. Jeigu ieškote kažko praktiškesnio ir aiškesnio, mes galime sukurti aukštos kokybės reklaminius ar ekrano vaizdo irašų „screencast“ tipo video. Nesvarbu, kuriai sričiai priklauso Jūsų verslas ar kokio tipo produktą parduodate, mes galime pasiūlyti begales tinkamų sprendimų.

 

Kaip atrodo grįžtamojo ryšio ir peržiūros procesai?

Mūsų klientai ir jų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas, tad visuomet atsižvelgiame į grįžtamąjį ryšį. Mes bendraujame su klientu kiekvienoje projekto stadijoje, klausiame jo  nuomonės ir diskutuojame apie galimus sprendimus ar žingsnius. Atsižvelgiant į kliento norus, mes galime peržvelgti kiekvieną norimą video gamybos etapą ir atlikti patobulinimus, kur jie yra reikalingi, iki tol, kol klientas yra patenkintas rezultatu. Aiškinamųjų video kūrimas yra paremtas bendradarbiavimo principu ir komunikacija čia yra svarbiausia, tad mūsų komanda visuomet skatina klientą pateikti konstruktyvius pastebėjimus. Atliekame tiek peržiūrų, kiek reikia, kad galutinis rezultatas tenkintų klientą.

Ar man priklauso galutinio video teisės?

Taip, žinoma. Pagamintas vaizdo įrašas visiškai priklauso Jums, tad panaudoti jį galite, bet kokiu būdu, kuris Jums atrodo tinkamas. Visa informacija apie autorines teises yra išdėstyta Vaizdo paslaugų pirkimo sutartyje, kuri yra pasirašoma prieš pradedant darbus. Prieš pasirašant sutartį rekomenduojama atidžiai ją perskaityti.

Kokiu formatu bus atiduotas galutinis video?

Video formatas visiškai priklauso nuo Jūsų poreikių – mes galime išsaugoti jį populiariausiais ir plačiausiai naudojamais formatais, tinkančiais „Youtube“, „Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“ ar bet kurioms kitoms platformoms ar TV transliacijoms. Jeigu turite kitų poreikių, apie juos informuokite prieš pradedant darbus.