Skip to main content

Video su animaciniais personažais

Aiškinamojo video stiliai

Kas yra video su animaciniais personažais?

Šio stiliaus pavadinimas iš karto pasufleruoja, kokio tipo video tai yra. Aiškinamųjų video kontekste personažai yra pasitelkiami pristatyti įmonę ar verslą.

Ilgą laiką animuoti personažai buvo siejami tik su animaciniais filmais, tačiau nepaisant to, šiais laikais animaciniai personažai tapo efektyvia rinkodaros priemone. Mes esame įsitikinę, kad tai vienas patraukliausių video stilių.

Pirmiausia yra sukuriamas patrauklus idėją atskleidžiantis siužetas, orientuotas į tikslinę auditoriją. Tuomet siužetas užpildomas vaidybiniais elementais, kuriuos būtent ir atlieka animaciniai personažai. Kaip ir kituose stiliuose, taip ir šiame yra naudojamas profesionalus balso įgarsinimas, kurio tikslas kuo aiškiau perduoti esmę ir žinutę.

Character animation video
Why explainer video

Kur ir kodėl naudojami animaciniai personažai?

Animaciniai personažai gali būti naudojami bet kuriuose aiškinamuosiuose video – pristatomuosiuose, reklaminiuose ar mokomuosiuose. Tai – puikus pasirinkimas bet kuriai pramonės šakai.

Dėl patrauklaus pasakojimo ir kūrybinių sprendimų, šis stilius itin mėgiamas ir populiarus visame pasaulyje. Tokiuose video yra naudojami įvairūs animaciniai personažai, tad video tampa linksmas ir įdomus bei pritraukiantis klientų dėmesį, nesvarbu, koks sudėtingas bebūtų Jūsų produktas ar paslauga.

Portfolio / Video su animaciniais personažais