Skip to main content

Baltosios lentos animacija

Aiškinamojo video stiliai

 

Kas yra baltosios lentos („whiteboard“) animacija?

Baltosios lentos „whiteboard“ animacija yra procesas, kurio metu iliustruotojas piešia ir įrašo iliustruotą pasakojimą, naudodamas lentą ar lentą primenantį paviršių bei žymeklius.

Tai žaismingas ir naujoviškas pasakojimo būdas bei populiarus marketingo ir informacinis įrankis, kurį mėgsta ir naudoja daugelis pasaulio įmonių. Mūsų įmonė nepaprastai didžiuojasi galėdama šį video stilių pasiūlyti ir Jums. Prieš pradėdami darbus, aptariame Jūsų reikalavimus.

Tam, kad kuo tiksliau perduotume norimą žinutę, ją, pirmiausia, turime suprasti ir patys. Turint visą reikalingą informaciją, mūsų kūrybinė komanda siūlo video idėjas, tuomet parengiame scenarijų, iliustracijų pavyzdžius ir įgarsiname balsą. Sukombinavus visus elementus, sukuriamas dėmesį traukiantis aiškinamasis baltosios lentos „whiteboard“ video.

Whiteboard Animation Video
Why explainer video

Kur ir kodėl naudojama baltosios lentos („whiteboard“) video?

Jeigu ieškote paprasto, tačiau patrauklaus būdo kaip pritraukti naujų klientų, šis video tipas yra skirtas būtent Jums. Mes sukursime ne tik patrauklų, bet ir labai informatyvų video. Vis augantis tokio tipo video populiarumas tik įrodo jo veiksmingumą.

O visa paslaptis ta, jog toks video yra asmeniškas, linksmas ir novatoriškas. Bent jau tada, kai jo kūrimas atiduotas į profesionalų rankas. Šiuo metu rinkoje yra daugybė baltosios lentos „whiteboard“  animacijos kūrimo programų, kurios yra lengvai prieinamos, o kai kurios net ir nemokamos.

Vis dėlto, nesiūlome savo klientams praktikuoti „pasidaryk pats“ metodo, kadangi norint sukurti kokybišką video neužtenka vien programų, tam reikia didelės patirties, nemažai laiko ir pastangų.

Tam čia esame mes – pasiruošę dalintis idėjomis, patirtimi ir patarimais, jau neminint to, kad mūsų baltosios lentos „whiteboard“ animacijos kūrimo paslaugos yra prieinamos, o rezultatas greitas ir nenuviliantis.

Portfolio / Baltos lentos video