Skip to main content

Filmuotas vaizdo įrašas su video grafika

Aiškinamojo video stiliai

Kas yra filmuotas vaizdo įrašas sujungtas su video grafika?

Filmuotas vaizdo įrašas yra fiksuojamas kamera ir jame yra vaizduojami realūs žmonės. Tuo tarpu, video grafika yra abstraktus animacijos stilius.

Tokių dviejų kontrastingų stilių derinimas, iš pirmo žvilgsnio, gali atrodyti keistai. Nepaisant to, galime Jus patikinti – tai veikia! Šio stiliaus video sukuria artumo su Jūsų kompanija įspūdį, dėl ko įmonė tampa patrauklesnė potencialiems klientams.

Žmonės susitapatina su ekrane rodomais veikėjais, tad didėja Jūsų pardavimai. Derinamas su video grafika, toks video tampa dar patrauklesnis ir informatyvesnis. Video grafikos pagalba paaiškinamos sudėtingos idėjos ar informacija, o pats video tampa gyvesnis.

Live Action Video With Motion Graphics
Why explainer video

Kur ir kodėl jis naudojamas?

Filmuotas vaizdo įrašas yra geras sprendimas video atsiliepimams. Ši stilistika orientuota į pasitikėjimo kūrimą ir santykio palaikymą. O video grafika tiesioginį vaizdo įrašą gali paversti unikalia patirtimi.

Šių dviejų stilių derinys puikiai tinka pristatomiesiems ir reklaminiams aiškinamiesiems video. Filmuotas vaizdo įrašas kuria žmogiškąjį ryšį, o video grafika puikiai tinka paaiškinti sudėtingą informaciją.

Dar vienas rekomenduotinas pasiūlymas – aktorius pakeisti savo darbuotojais, esamais klientais arba net savimi! Esame tikri, kad tokia strategija priartins auditoriją prie Jūsų įmonės ir suteiks begalinį potencialą verslui.

Portfolio / Live action videos with motion graphics