Skip to main content

Mes esame įmonė, kurianti aiškinamuosius video

Esame jaunų, darbui atsidavusių ir jį aistringai mylinčių specialistų komanda, dirbanti nedidelėje Šiaurės Europos šalyje. Mūsų projektų vadovai turi ilgametes kūrybinių komandų valdymo ir video gamybos patirtis, tad galime garantuoti kokybišką galutinį rezultatą.

Mūsų iliustratoriai, programuotojai, įgarsinimo paslaugų specialistai ir scenaristai dirba nepailsdami, kad klientai būtų patenkinti. Esame įsitikinę, kad kiekviename mūsų sukurtame video, atsispindi mūsų entuziazmas.

video explainers company
explainer video about lithuania

Apie Lietuvą

Mūsų įmonė yra įsikūrusi Lietuvoje, mažoje Šiaurės Europos šalyje. Didžiuojamės, jog galime čia dirbti – tai darbščių ir kvalifikuotų žmonių, greito interneto (ar žinojote, kad per pastarąjį dešimtmetį interneto greitis mūsų šalyje padidėjo 45 kartus?) ir inovacijas bei technologijas atvirai priimanti šalis.

Mes taip galime pasigirti darbo etika, kuri užtikrina, jog kiekvienas klientas lieka patenkintas paslaugomis. Tai, ko gero, didžiausias pranašumas gyvenant ir dirbant tokioje valstybėje kaip Lietuva.

Nors esame maži, bet esame susitelkę ir ambicingi, turime didelių siekių ir tikslų. Esame pripažinti kaip viena verslui palankiausių šalių pasaulyje ir laikomi informacinių technologijų lyderiais. Dėl šių ir kitų priežasčių džiaugiamės, jog Lietuvą galime vadinti savo namais.