Skip to main content

Stop kadro animacija

Aiškinamojo video stiliai

 

Kas yra stop kadro („stop motion“) animacija?

Stop kadro (arba kitaip, „stop motion“) – tai animacija, kai objektai yra judinami mažais žingsniais tarp individualiai fotografuojamų kadrų. Sudėjus nufotografuotus kadrus į vieną nuoseklią seką, sukuriama tikro judesio iliuzija.

Ilgą laiką stop kadro (stop motion) animacija buvo naudodojama animaciniuose ir trumpametražiuose filmuose, tačiau dabar šį būdą galite pritaikyti ir savo aiškinamuosiuose video.

 Sukurti stop kadro „stop motion“ animaciją yra nelengva užduotis, kuri reikalauja gaut laiko, kadangi visi objekto judesiai turi būti fotografuojami atskirai. Norint sukurti iliuziją, jog objektas juda pats, reikia šimtų pakeitimų.

Stop Motion Animation Video
Why explainer video

Kur ir kodėl naudojama stop kadro („stop motion“) animacija?

Stop kadro („stop motion“)  animacijos gali atnešti naudos kiekvienam verslui. Nesvarbu, kokioje pramonės šakoje veikia Jūsų įmonė, stop kadro („stop motion“) animacija padeda pritraukti naujų klientų.

Nepaisant visko, tai vienas brangiausių animacijos sprendimų, reikalaujantis nemažai laiko ir pastangų, tad kviečiame klientus gerai apgalvoti prieš priimant sprendimą, ar kurti tokį video. Kadangi kiekvienas objekto judesys yra fotografuojamas, turint galutinį video yra pakankamai sudėtinga atlikti korekcijas.

Korekcijų atlikimas gali iškelti laiko ir finansinius kaštus, tad prieš pradėdami darbus, privalome išsiaiškinti visą stop kadro („stop motion“) video informaciją. Ir nors tokie projektai yra tikras iššūkis, džiaugiamės, kai sukurtas rezultatas viršija visus lūkesčius ir pasiekia numatytų tikslų.

Portfolio / Stop kadro animacija