Skip to main content

Reklaminiai video

Aiškinamojo video tipai

Kas yra reklaminis video?

Vienas iš keturių aiškinamųjų video tipų, kuriuose siūlome savo klientams, yra reklaminiai video. Jų tikslas – pritraukti naujų klientų ir padidinti pardavimus. Skirtingai nei pristatomieji video, reklaminiai video yra skirti televizinei ar panašiai auditorijai. Tokie video yra trumpi, tačiau neįtikėtinai veiksmingi.

Komercinių video gamyba yra nelengva užduotis, kadangi atkreipti žiūrovo dėmesį ir jį sudominti turime tik keliasdešimt sekundžių. Šių video trukmė yra labai ribota, tad kiekviena video sekundė yra svarbi ir mes tai puikiai suprantame, todėl nepailsdami dirbame, kad per tas sekundes pasiektume esminį tikslą.

Nepaisant ribotos trukmės, geras reklaminis video sugeba perteikti visą esminę informaciją. Atsižvelgiant į tai, mūsų komanda turi gerai žinoti, ką Jūsų įmonė daro, tad praleidžiame daug laiko aptardami Jūsų parduodamus produktus ar paslaugas. Tik turėdami visą informaciją apie tai, ką veikiate, galime sukurti efektyvų reklaminį video.

Explainer commercial videos

Kaip pasirinkti tinkamą stilių reklaminiam video?

For businesses with a smaller budget, other animation styles can work just as well. For instance, character animation or whiteboard animation are definitely capable of achieving the same effect. Alternatively, you can mix a few styles together and make your commercial video even more memorable!

Portfolio / Reklaminiai video