Skip to main content

Ekrano vaizdo įrašo video

Aiškinamojo video stiliai

Kas yra ekrano vaizdo įrašo „screencast“ video ?

Ekrano vaizdo įrašo „screencast“ video – skaitmeninis kompiuterio ekrano vaizdo įrašas. Kuriant tokį video, informacija perduodama ne tik vaizdu, bet yra ir įgarsinama.

Tokio pobūdžio video yra lengvai pagaminami bei nereikalauja didelių investicijų. Pirmiausia, mūsų komanda išanalizuoja kliento paslaugą ar produktą ir įsitikina, ar gerai supranta specifiką patys.

Tuomet pateikia geriausią būdą kaip geriausiai atvaizduoti pranašumus ir galimybes naudojant ekrano vaizdo įrašymo techniką. Galiausiai, įrašo ekrano vaizdą, parengia scenarijų balso įrašymui ir jį įgarsina. Taip sukuriamas paprastas, tačiau patrauklus ir informatyvus aiškinamasis video.

Screencast Video Animation
Why explainer video

Kur ir kodėl naudojamas ekrano vaizdo įrašymas?

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog tokio tipo video neatneš naudos Jūsų kompanijai. Bet remiantis savo patirtimi, galime teigti, kad tai nebūtinai yra tiesa.

Atsižvelgiant į Jūsų verslo ir video tikslus, toks sprendimas gali būti puikus pasirinkimas! Kadangi tokio video gamybos kaštai nėra dideli, daugelis jaunų verslų pasirenka būtent šį sprendimą. Tuo tarpu ilgą laiką veikiančios kompanijos, tokį video stilių pasirenka, kai nori pademonstruoti naują programinę įrangą – nėra geresnio būdo parodyti klientui kaip veikia tam tikros platformos ar sistemos.

Ekrano vaizdo įrašymas labai populiarus tarp mokomojo tipo video. Apibendrinus, galima teigti, jog panaudojus šį sprendimą tinkamam produktui ar paslaugai paaiškinti, net ir sudėtingi animacijos variantai nebūtų tokie efektyvūs. Tai stebėtinai informatyvus rinkodaros įrankis, jeigu jį kuria ekspertai, tad ekrano vaizdo įrašymas ir toliau išlieka labai populiarus

Portfolio / Ekrano vaizdo įrašo video