Skip to main content

2D animacijos video

Aiškinamojo video stiliai

Kas yra 2D animacija?

2D animacijos video veikia dvimatėje erdvėje – veikėjai ir aplinka kuriami pasitelkiant perspektyvą kaip gylio vaizdavimo priemonę.

2D animacijos video personažai ir objektai gali judėti aukštyn ir žemyn, taip pat kairėn ir dešinėn, tačiau jie negali judėti link žiūrovo ar nuo jo, kaip tai daroma trimatėje animacijoje. Žinoma, kai kurie aiškinamieji video veikia gerai ir be 3D animacijos.

2D animacijos kūrimo įrankių yra pakankamai daug, kad galima būtų sukurti linksmą siužetą ir įtikinamus personažus, kurie sujungiami su scenarijumi ir profesionalu naratyvu.

2D Animation Video
Why explainer video

Kur ir kodėl naudojama 2D animacija?

2D animacija – populiariausias aiškinamųjų video stilių, kuris žavi dėl gero kainos ir kokybės santykio. Nepaisant to, kad 2D animacija yra pakankamai paprasta, ji turi visus atributus, kurie reikalingi geram aiškinamajam video.

 2D animacijos būdu gali būti kuriami klientui artimi personažai, tad žiūrovas neapkraunamas papildoma informacija ir nereikalingomis detalėmis. Priešingai, ši animacija leidžia perteikti visą esmę ir iškomunikuoti žinutę linksmai, patraukliai ir įtraukiančiai. 2D animacijos būdas yra puikus sprendimas norint pasiekti savo tikslų. Technikos paprastumas, originalumas ir kūrybiškumas lemia ir tai, jog ji dažnai naudojama reklaminiuose ir komerciniuose video.

 Tai dažnas pasirinkimas ir tarp jaunų ar tik pradedančių verslų. Kadangi video su 2D animacija yra paprasti, žavūs ir įtraukiantys, žmonės linkę jais dalintis. Augant peržiūrų skaičiui, populiarėja ir Jūsų verslas.

Portfolio / 2D animation videos