Skip to main content

Kaip tai darome?

Aiškinamųjų video gamyba

Mes visada dirbame sistemingai ir nuosekliai. Net smulkiausiai detalei skiriame visą savo dėmesį – siekiame, kad kiekviename projekto įgyvendinimo etape būtų išlaikomi aukščiausi kokybės standartai.

Esame perfekcionistai, tad stengiamės, kad kiekviena užduotis būtų atlikta tobulai. Projektus skaidome etapais, taip įtraukdami klientus į procesą ir užtikrindami projekto sėkmingą projekto eigą.

Projektą skaidome į 9 etapus-žingsnius, kurie užtikrina sėkmingą projekto eigą ir įgyvendinimą.

Kiekvienas iš etapų, prieš pereinant prie kito, privalo būti patvirtintas kliento – toks procesas užtikrina aktyvią komunikaciją su klientu. Tai taip pat sumažina klaidų ar nesusikalbėjimo rizikas, tad video pagaminamas greitai ir efektyviai.

Explainer video illustration
Explainer video production
Explainer video production
explainer videos process
explainer videos process
explainer videos process
video explainers production
video explainers production
video explainers production
Explainer video production
1

Analizė

Norint sukurti sėkmingą video, pirmiausia būtina išsiaiškinti verslo tikslus. Prieš pradėdami darbus, praleidžiame didelę laiko dalį aptardami Jūsų produktą ar paslaugą, kadangi siekiame suprasti rinkos segmentą, kuriam bus kuriamas video. Prieš pereinant prie kito etapo, mes atliekame keletą išsamių tyrimų – apsibrėžiame tikslinę auditoriją, atliekame konkurentų analizę. Turėdami visą informaciją, paruošiame strategiją, kuri apibrėžia kaip pasiekti Jūsų verslo tikslus.
2

Scenarijaus rašymas

Pasitvirtinus strategiją, pradedame dirbti su video scenarijumi. Mes dirbame su profesionaliais scenarijų rašytojais, kurie užtikrina, kad jų parašytas scenarijus atitiks Jūsų verslo tikslus. Pirmąją scenarijaus versiją galima taisyti tiek kartų, kiek būtina. Mes dirbame tol, kol klientai būna visiškai patenkinti rezultatu
3

Siužetinės linijos sukūrimas

Po scenarijaus patvirtinimo, mūsų iliustratoriai adaptuoja jį vizualiai – sukuria siužetinę liniją. Siužetinė linija pasitarnauja kaip įrankis vizualioms idėjoms perteikti. Šias idėjas pristatome klientui, jeigu vizualiniai sprendimai tinkami, judame prie kito žingsnio. Jeigu ne, atliekame tiek korekcijų, kiek reikia.
4

Stilistikos pasirinkimas

Tik po siužetinės linijos patvirtinimo, galime pereiti prie iliustracijų stilistikos pasirinkimo. Jas pasirinkti galite iš mūsų pateiktų pavyzdžių arba pavyzdžius pateikti patys. Pavyzdžiai iliustruoja kaip atrodys Jūsų video. Šiame etape, kaip ir kituose, galimi keli stilistikos pasirinkimo etapai, kol neatrasite Jūs tenkinančio varianto.
5

Iliustracijos ir dizainas

Šiame etape mūsų dizaineriai ir iliustratoriai adaptuoja pasirinktą stilistiką iliustracijoms, personažams ir bendro vaizdo sukūrimui. Kai kurią stilistiką adaptuoti gali užtrukti daugiau laiko negu kitą, tad šio etapo trukmė priklauso nuo pasirinkto stiliaus.
6

Balso įgarsinimas

Mes dirbame su įvairiais ir patyrusiais balso aktoriais – jie užtikrina, kad video žinutė būtų perduota geriausiu įmanomu būdu. Tinkamiausio balso pasirinkimui, mūsų komanda pateikia kelis audio pavyzdžius. Pasirinkus balsą, juo įgarsinamas scenarijus.
7

Animacija

Šiame etape mūsų komanda animuoja iliustracijas, kurios buvo sukurtos anksčiau. Mes siekiame, kad mūsų sukurtos animacijos būtų organiškos ir įtraukiančiai bei linksmai papasakotų Jūsų verslo istoriją.
8

Garso dizainas

Video įgauna daugiau patrauklumo, jeigu jam parenkama tinkama muzika. Tas pats galioja ir garso efektams, tad mūsų iliustratoriai ir garso dizaineriai dirba išvien, kad vaizdas ir garsas būtų suderintas ir užtikrintų maksimalų efektą.
9

Galutinio rezultato perdavimas

Pagamintas video perduodamas pageidaujamais video formatais.