Skip to main content

D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai

Man reikalingas aiškinamasis video. Nuo ko pradėti?

Jeigu Jūsų įmonei reikalingas aiškinamasis video, Jūs atsidūrėte tinkamoje vietoje! Kviečiame pokalbiui, kurio metu, pirmiausia, aptarsime Jūsų tikslus ir poreikius. Turint šią informaciją, mūsų komanda pateikts Jums projekto sąmatą. Po sąmatos patvirtinimo, pasirašoma Vaizdo paslaugų pirkimo sutartis. Galiausiai, atlikus avansinį mokėjimą, pradedami darbai. Viso projekto metu su Jumis bendrauja už projekto įgyvendinimą atsakingas projektų vadovas.

Kaip išsirinkti kokio stiliaus aiškinamasis video tinka mano prekės ženklui?

Aukštos kokybės aiškinamieji video gali lengvai padidinti konversijų rodiklius net 80 procentų. Atsižvelgdama į tai, mūsų įmonė siūlo skirtingos stilistikos ir tipų video. Kiekvienas iš jų yra specialiai pritaikytas pasiekti tam tikrą auditoriją ir reklamuoti bet kokios specifikos verslą. Jeigu Jums reikalingas video, kuris aiškiai supažindina pragmatišką vartotoją su svarbiausiais Jūsų verslo aspektais, ekrano vaizdo įrašymo „screencast“ tipo video yra puikus pasirinkimas. Tuo tarpu, jeigu žinutę ir informaciją norite perteikti linksmai ir su humoru, siūlome rinktis animacinį video. Video grafika ar baltosios lentos „whiteboard“ tipo animacija puikiai tinka norint paaiškinti sudėtingas sąvokas paprastu ir patraukliu būdu. Kad ir kokie bebūtų Jūsų verslo tikslai, mes turime sprendimus, lydinčius į sėkmę

If you are looking for a clear-cut video explainer which presents a pragmatic visitor with the key aspects of your business, a screencast video is a great choice. Or do you favour a more light-hearted approach that uses humour and storytelling to get your message across? Then cartoon videos are right for you! Whiteboard animation and motion graphics are perfect for explaining complex concepts in a simple and attractive way. Whatever your business goals, we have the strategy to help you along the road to success.

Kiek laiko užtrunka sukurti aiškinamąjį video?

Aiškinamojo video gamyba įprastai užtrunka nuo 4 iki 5 savaičių, peržiūros procesas taip pat gali tiek užtrukti. Vis dėlto, tai tik apytikslis trukmės įvertinimas – kiekvienas video yra unikalus ir skirtingas, tad gamybos trukmė, kaip ir klientų poreikiai, gali skirtis.

Ar galite papasakoti daugiau apie savo įmonę?

Esame jaunų, darbui atsidavusių ir jį aistringai mylinčių specialistų komanda, dirbanti nedidelėje Šiaurės Europos šalyje. Mūsų projektų vadovai turi ilgametes kūrybinių komandų valdymo ir video gamybos patirtis, tad galime garantuoti kokybišką galutinį rezultatą. Mūsų iliustratoriai, programuotojai, įgarsinimo paslaugų specialistai ir scenaristai dirba nepailsdami, kad klientai būtų patenkinti. Esame įsitikinę, kad kiekviename mūsų sukurtame video, atsispindi mūsų entuziazmas.

If you choose us, your explainer videos will be in the hands of true experts of their respective fields.

Kodėl turėčiau rinktis Explainers.lt?

Mūsų įmonė didžiuojasi tuo, ką daro, ir šis pasididžiavimas, kurį jaučiame, yra tikrai ne veltui. Mes padėjome daugeliui verslų perduoti žinią ir papasakoti apie save jų tikslinėms auditorijoms. Mūsų teikiamos paslaugos duoda realių ir apčiuopiamų rezultatų – verslams, su kuriais dirbome, pavyko sudaryti teigiamą įspūdį apie save ir padidinti pardavimus. Tikime, kad klientų sėkmė yra geriausias argumentas darbui su mūsų komanda.

Our services produce real, tangible results. We are confident that the success of our clients is the best argument in favour of choosing our company for the job.

Kokios stilistikos aiškinamuosius video Jūsų įmonė gali sukurti?

Mes galime prisitaikyti prie kiekvieno kliento unikalių reikalavimų ir poreikių, tad galime pasiūlyti platų aiškinamųjų video pasirinkimą. Mūsų talentingi iliustratoriai ir animatoriai geba dirbti įvairiomis technikomis, tokiomis kaip baltosios lentos „whiteboard“ tipo animacija ar animacija su personažais. Jeigu ieškote kažko praktiškesnio ir aiškesnio, mes galime sukurti aukštos kokybės reklaminius ar ekrano vaizdo irašų „screencast“ tipo video. Nesvarbu, kuriai sričiai priklauso Jūsų verslas ar kokio tipo produktą parduodate, mes galime pasiūlyti begales tinkamų sprendimų.

It doesn’t matter which industry your business belongs to or what kind of products it is selling. There are various options on the table at Visualforma and one of them will surely fit you just right.

Kaip atrodo grįžtamojo ryšio ir peržiūros procesai?

Mūsų klientai ir jų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas, tad visuomet atsižvelgiame į grįžtamąjį ryšį. Mes bendraujame su klientu kiekvienoje projekto stadijoje, klausiame jo  nuomonės ir diskutuojame apie galimus sprendimus ar žingsnius. Atsižvelgiant į kliento norus, mes galime peržvelgti kiekvieną norimą video gamybos etapą ir atlikti patobulinimus, kur jie yra reikalingi, iki tol, kol klientas yra patenkintas rezultatu. Aiškinamųjų video kūrimas yra paremtas bendradarbiavimo principu ir komunikacija čia yra svarbiausia, tad mūsų komanda visuomet skatina klientą pateikti konstruktyvius pastebėjimus. Atliekame tiek peržiūrų, kiek reikia, kad galutinis rezultatas tenkintų klientą.

Making an explainer videos is a collaborative process and communication is absolutely key here. For this reason, our team will always encourage you to provide us with constructive feedback. We will perform as many revisions as are needed in order to achieve an amazing final result.

Ar man priklauso galutinio video teisės?

Taip, žinoma. Pagamintas vaizdo įrašas visiškai priklauso Jums, tad panaudoti jį galite, bet kokiu būdu, kuris Jums atrodo tinkamas. Visa informacija apie autorines teises yra išdėstyta Vaizdo paslaugų pirkimo sutartyje, kuri yra pasirašoma prieš pradedant darbus. Prieš pasirašant sutartį rekomenduojama atidžiai ją perskaityti.

Kokiu formatu bus atiduotas galutinis video?

Video formatas visiškai priklauso nuo Jūsų poreikių – mes galime išsaugoti jį populiariausiais ir plačiausiai naudojamais formatais, tinkančiais „Youtube“, „Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“ ar bet kurioms kitoms platformoms ar TV transliacijoms. Jeigu turite kitų poreikių, apie juos informuokite prieš pradedant darbus.