Skip to main content

Tipografikos animacija

 

Aiškinamojo video stiliai

 

Kas yra tipografikos animacija?

Tipografikos animacija, dar kitaip žinoma kaip kinetinė animacija, yra technika, kai idėjai perteikti yra naudojamas tekstas.

Kombinuojama su muzika ir įgarsintu balsu, tokia animacija yra nors ir paprasta, bet paliekanti ilgalaikį įspūdį, nes yra suprantama ir novatoriška. Tokiuose video  naudojami skirtingi šriftai ir kūrybiniai video sprendimai užtikrina tikslų žinutės perdavimą klientams.

Čia nėra sudėtingo naratyvo ar personažų – kai kurie aiškinamieji video gerai veikia ir be pastarųjų atributų. Šiuo atveju užtenka tik akį traukiančių šriftų ir video animacijos sprendimų, kad Jūsų potencialūs klientai suprastų esmę.

Typography Animation Video
Why explainer video

Kur ir kada naudojama tipografikos animacija?

Tipografikos animacija yra nepaprastai populiari tarp klientų, kuriems reikia greito, bet garantuoto rezultato. Tipografinį aiškinamąjį video pagaminti yra labai paprasta palyginus su kitais video. Vis dėlto, svarbu suprasti, kad tai jokiu būdu nereiškia, jog toks video atneš prastesnius rezultatus.

Nesvarbu, kokį stilių pasirinksite, mūsų komanda užtikrina, kad rezultatas visuomet bus kokybiškas ir efektyvus.

Be įtikinamo scenarijaus, puikiai tinkančios foninės muzikos, profesionalaus įgarsinimo, tipografikos animacija naudoja ritmą istorijos perteikimui.

Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, jog scenarijų tokiu būdu nesunku paversti video formatu, nepaisant to, paprastumas ir yra šios animacijos pagrindas. Štai kodėl tą padaryti gali tik profesionalai. Paprastume ir slypi šios animacijos genialumas ir priežastis, kodėl tokio tipo animacija atneša įspūdingų rezultatų.

Portfolio / Typography animation videos