Skip to main content

Pristatomieji video

Aiškinamojo video tipai 

Kas yra pristatomieji video?

Pristatomieji video skiriasi nuo reklaminių video. Kaip ir reklaminių video, pristatomųjų video paskirtis yra pritraukti naujų klientų. Tačiau pastarieji yra ilgesnės trukmės ir nėra skirti transliuoti per televiziją.

Pristatomieji video padeda norint išpopuliarinti įmonės vardą. Perpildytoje skaitmeninėje rinkoje toks video tampa pirmu žingsniu kuriant tvirtą klientų bazę. Tokius video renkasi ir ilgą laiką veikiančios įmonės, norinčios savo klientams pristatyti naują produktą ar paslaugą. Prieš pradedant video kūrimo darbus, mūsų komandos pirmasis žingsnis yra susipažinti su Jūsų įmone, paslauga ar produktu. Pristatomasis video turi perduoti aiškiai nuskaitomą žinutę, kuri atskleidžia visą esmę, todėl darbus pradedame aptardami Jūsų idėją ir įsitikiname, kad galime ją įgyvendinti.

Be idėjos, mums svarbu suprasti ir į kokią auditoriją orientuojamės – žinodami šiuos dalykus galime sukurti strategiją, kuri apjungia šiuos du aspektus. Paprastai tai užima nemažai laiko, tačiau mūsų komanda įtraukia Jus į kiekvieną projekto etapą ir informuoja apie progresą. Mes siekiame sukurti tokį pristatomąjį video, kuris atitinka visus Jūsų lūkesčius.

Explainer promotional video
Explainer Video Types

Kaip pasirinkti tinkamą stilių pristatomąjam video?

Kitas svarbus žingsnis kuriant reklaminį vaizdo įrašą, nuspręsti kokį animacijos stilių(-ius) jam pritaikyti. Šis sprendimas priklauso nuo Jūsų turimo biudžeto ir industrijos, kurioje Jūsų įmonė vykdo veiklą.

Pvz., 3D animacija tinkama video, skirtiems medicinos ar architektūros sritims. Pirmuoju atveju, 3D sprendimai klientams suteikia galimybę detaliai pamatyti kraujagysles ir kaulus, tuo tarpu architektūros įmonės 3D animaciją naudoja, norėdamos potencialiems klientams pavaizduoti erdvinius objekto ypatumus.

Tokia animacija suteikia neribotas galimybes šioms ir daugeliui kitų sričių. Nors kai kurios verslo sritys reikalauja realizmo, kitos gali išsiversti ir be jo. Video grafika ar animacija su personažais veikia taip pat gerai, o jų sukūrimas pareikalauja mažesnio biudžeto nei 3D grafikos, tad daugelis jaunų įmonių renkasi šį video stilių.

 Svarbu žinoti, kad galima neapsiriboti vienu animacijos stiliumi – dviejų ar daugiau stilių derinys gali atnešti įspūdingų rezultatų.

 Pristatomieji video gali duoti gerą postūmį Jūsų verslui. Jie yra intensyvūs, dinamiški ir nepaprastai išradingi. Mes ne kartą susidūrėme su tuo kaip mūsų užsakovai video pagalba prisitraukė naujų klientų.

Portfolio / Pristatomieji aiškinamieji video